O NÁS

Jsme nadšení cestovatelé, kteří dostali nápad, že by bylo fajn, aby si mohl každý vytvářet svoje vlastní originální mapy, ve kterých by bylo možné zaznamenávat svoje cesty, budoucí plány a sny. Označovat navštívená i nenavštívená místa, vystoupané hory, zvládnuté ferraty, přejeté státy na kole, přeplavané řeky, jednoduše cokoliv co Vás napadne.

Proč schovávat pohlednice a fotky z cest, proč mít v šuplíku magnetické suvenýry, když můžete přeměnit Vaše cesty na jedinečný kousek originálního interiéru pouze podle Vás.

Vámi originálně vytvořená mapa Vám může každý den připomínat cesty minulé i budoucí. 

Aby si mohl vybrat opravdu každý, snažíme se vytvořit nejširší nabídku magnetických map na jednom místě od měst, přes regiony, státy, světadíly až po svět jako celek a to v širokém barevném provedení.

Autory map jsou nadějní umělci z celého světa.

Každá fyzická mapa je originál, který je vyrobený pouze pro Vás a v nejvyšší kvalitě. Ve výrobě jsou používány pouze nejkvalitnější materiály a nejmodernější stroje pro tisk. Než je mapa odeslána k Vám, je pečlivě překontrolován každý detail. Výrobou a tiskem se zabýváme již 20 let.

  Mapy doručujeme do všech zemí po celé planetě.